Laika Kreos 7009
Solgt
Pris:
kr 1 099 000
- Salgstype: brukt
- Årsmodell: 2017
- Sengeplasser: 4
- Kilometerstand: 40600km
- Chassis: Fiat
- Drivstoff: Diesel
- Girkasse: automat
- Antall hestekrefter: 177
- Sylindervolum: 3L
- Antall seter: 4
- Totalvekt: 4250kg
- Nyttelast: 1125kg
- Egenvekt: 3125kg
- Bredde: 231cm
- Utvendig lengde: 750cm
- Sted: Kløfta
Utstyr
- ABS Bremser
- AC i førerdel
- Airbag sjåfør & passasjer
- Alarm
- Alde vannbåren varme
- Alu. felger
- Armlener til stoler
- Automat
- Cruisekontroll
- Dekk godkjent
- Dobbeltgulv
- Elek. speil
- Elek. vindu
- Fjernstyrt sentrallås
- Garage
- Garantibok m/fukt test
- Gardin for mørklegging (Remis)
- Gassalarm
- Gassflaske
- Gulvvarme vannbåren
- Helintegrert
- Hengerfeste
- Iveco 177Hk
- Kjøkkenvifte
- Kjøleskap med egen fryser
- LED-lys
- Madrass
- Markise
- Myggdør
- Parabol automatisk
- Pilotstoler
- Radio m/CD
- Røykfri
- Senkeseng
- Sentrallås
- Separert Dusj
- Servostyring
- Stekeovn
- Takluke, stor
- TV
- Varme på elektrisitet
- Sykkelstativ
Produktbeskrivelse
Vi har fått for salg et av Laikas flaggskip Laika Kreos 7009.
I førermiljøet sitter man meget god og har god oversikt over trafikken i alle retninger.
Helt unikt er det at det er utgangsdør også på passasjer siden. Det er det svært sjelden på helintegrerte bobiler.
Med Fiat sin 3,0 L. motor beveger man seg uanstrengt på alle typer veier og forhold.
Laika har som mål og hente opp det unike Italienske i sitt fargevalg og design på interiøret. Det er ikke noe unntak på denne bobilen.
I sittegruppen sitter man meget behagelig i sittegruppen. Den må oppleves for å forstå det som Laika legger inn av ekstra innsats for at man skal trives.
På kjøkkenet inviteres det til å kokkelere med mange matretter samtidig. Med godt avtrekk over kokeplatene og i taket kan man bare la grytene koke og pannen frese.
Det er 4 kokeplatter og stekeovn å velge mellom. Det skulle være mulig å fremtrylle de beste retter av alle slag.
Badet og soveromet smelter sammen og skaper følelsen av luksus på tur. Det skal være store muligheter for å kunne nyte både morgner og kveldsstunder.
Om man vil ha en relativt stor, romslig, elegant, behagelig og driftssikker bobil er dette et veldig godt alternativ.
::: Velkommen til oss på Kroken for visning, kopper kaffe og hyggelig prat :::
Ring eller send melding så har vi både campingbil eller campingvogn klar til deg når du kommer til våre flotte lokaler, også utenom vanlig åpningstid ved behov! (Vi kan også hente fra nærmeste flyplass, togstasjon eller camping.)
Bobilen/vognen er kontrollert av vårt verksted, uansett om den er brukt eller ny, samt at alle godkjenninger er i orden. Kroken gir 5 års garanti til nye bobiler, gode finansieringstilbud inntil 15 år nedbetaling. Hos oss får du svar innen få minutter og alt papirarbeid fylles ut på stedet vid utleveringen, enklere blir det ikke (husk Bank-ID for rask og enkel signering).
Innbytte er attraktivt, og vi tar gjerne imot din bobil eller husvogn uansett merke. Vi takserer alle bobiler og campingvogner som kommer inn, trygt for deg og trygt for oss. Våre verksteder utfører garantiarbeid, fukt- og gasstest, ettermonterer utstyr (hengerfeste, støttebein, solcelle med mer) og yter over gjennomsnittet god service!
Kroken er forhandlere av Hymer, Laika, Carado, Bürstner, Niesmann+Bischoff og LMC samt Hymer Eriba, LMC og Burstner på vogn. Du finner i tillegg Polar hos flere av våre avdelinger. Vi har tilgang på alle typer av bobiler: helintegrert, delintegrert, camper van, bybobil og alkove. Kroken Caravan er en del av Solid Imports landsdekkende nettverk med servicepunkter i hele landet, det gir deg ekstra trygghet på ferien.
Vil du leie bobil? Kom til oss i Kristiansand, Råde, Oslo, Ålesund og Bodø så har vi bobil til leie for deg og din familie, kjære eller venner! (ps. du får leieprisen i avslag på kjøpsprisen hvis du vil kjøpe egen bobil/vogn etter leien ds.)
Velkommen til en hyggelig og trygg handel hos Kroken Caravan AS!
- Fiat sin driftssikre 3,0 L motor på 177HK
- Elektrisk senkeseng foran
- Dbl. gulv med luker ned til lasterom
- Hengerfeste
- Oyster automatisk Parabol
- Kjøkkenvifte over kokeplatene
- Ventilatorluke med vifte i taket ved kjøkken. For luft inn eller ut.
- Sykkelstativet er integrert i bakskjermen bak. Denne kan trekkes ut for påmontering av sykler.
-NX 5 gassalarm med bevegelsesdetektor utvendig
Kontakt Kløfta
-
Tommy Østli
Markedssjef / Salg
Vis telefon Vis epost -
Tommy Bakke
Selger
Vis telefon Vis epost -
Linda Fjeld Smedsrud
Kundemottaker
Vis telefon Vis epost -
Jan Fløtten
Salgssjef
Vis telefon Vis epost -
Audun Werner
Serviceleder
Vis telefon Vis epost -
Eli Evensen
Butikkansvarlig
Vis telefon Vis epost -
Remi Guldahl
Delelager og leiebilansvarlig
-
Henrik Mengaaen
Daglig leder
Vis telefon Vis epost -
Jan Nordahl
Caravantekniker
-
Ole Petter Rognlien
Caravantekniker
-
Roar Kristiansen
Caravantekniker
-
Steffen Rikoll
Caravantekniker